Італійське село попросило надіслати йому 830 біженців

Італійське село попросило надіслати йому 830 біженців

Біженці / Фото: worldaroundphoto.blogspot.com

Іммігранти необхідні селу Аччельо, яке знаходиться неподалік від кордону з Францією, для того, щоб зберегти статус муніципалітету

Італійське село попросило якнайшвидше надіслати йому 830 біженців з числа тих, які прибувають на острів Лампедуза, розташований між Сицилією і Тунісом.

Відповідне звернення глава села відправив своєму колезі на Лампедузу. Біженці можуть бути розміщені в будинках, які давно пустують.

Іммігранти необхідні селу Аччельо, яке знаходиться неподалік від кордону з Францією, для того, щоб зберегти статус муніципалітету. Позбавити такого статусу населені пункти, де проживають менше 1000 чоловік, пропонує правляча в країні коаліція в рамках плану по економії бюджетних коштів. Малонаселені муніципалітети планується об'єднувати з іншими.

Наразі в Аччельо мешкають всього 178 чоловік, багато хто з них - пенсіонери. На Лампедузу цього року прибуло 40 тисяч біженців з Африки.

Глава села Рікардо Бенвеню визнає, що його заклик є скоріше провокацією, однак він не бачить іншого способу зберегти місцеву раду, яка стежить за прибиранням сміття та іншими питаннями подібного роду. За словами Бенвеню, з його рішенням не всі згодні. Разом з тим, глава села підкреслює, що його рішення - менше з двох зол, адже інакше доведеться втратити статус муніципалітету.

Мер Лампедузи Бернардіно де Рубейс у свою чергу схвалив ініціативу Бенвеню і заявив, що має намір звернутися до глави МВС країни Роберто Мароні.

В Італії невдовзі можуть бути ліквідовані 2000 муніципалітетів. Деякі з них знайшли інші способи запобігти цієї небезпеці. Так, острів Капрі, який знаходиться неподалік від Генуї, пригрозив вийти зі складу Італії і звернутися з проханням про приєднання до французької Корсики. А жителі села Філеттіно, розташованого на південний схід від Рима, мають намір проголосити свій населений пункт князівством, яким будуть правити нащадки колишньої королівської сім'ї Італії.

Читайте також:

Сто нелегалів загинули в морі, намагаючись доплисти до Італії

ООН заявила, що 2010 році кількість біженців у світі зросла до 43,7 мільйона осіб

Анджеліна Джолі відвідала сирійських біженців

Шокуюче відео: охорона палестинських лідерів влаштувала бійню в таборі біженців

Повʼязані теми:

Наступна публікація