Китайський парк зробив безкоштовний вхід для незайманих дівчат

Дата публікації
Перегляди
6158
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Китайський парк зробив безкоштовний вхід для незайманих дівчат

Незайманих дівчат пустять до парку безкоштовно

Цнотливі діви заслужили право на вільний вхід до одного з національних природних парків Китаю. На касі їм вірять "на слово".

Природний парк в китайській провінції Хунань запропонував безкоштовний вхід та спеціальні "призи" для дівчат віком від 22 років, які залишаються незайманими.

Як пояснили в парку, його відвідувачі можуть помилуватися "чистими і простими квітами", що нагадують про жінку, яка народилася до 17 вересня 1989 року і не знала сексу.

Окрім прекрасних і ароматних квітів, парк може похвалитися ботанічними виставками та мальовничими ландшафтами, зокрема, дивовижними водоспадами.

На запитання, яким чином при вході планується перевіряти дівчат на цнотливість, один з китайських чиновників відповів: "ми просто віримо в їхню чесність".

Але напевне, сучасні молоді китаянки віддають перевагу іншим цінностям. Так, нещодавно молода мешканка провінції Гуандуна проміняла свою цноту на iPhone4: дівчина дала оголошення, що погоджується віддатися тому, хто купить їй новий смартфон, про який вона мріє.

Читайте також:

За 10 тисяч євро румунка продала свою цноту з аукціону

Секрет довголіття: відмовитися від сексу і добре їсти

Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

Дівчина проміняла свою цноту на iPhone 4

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6158
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація