Китайський парк зробив безкоштовний вхід для незайманих дівчат

Китайський парк зробив безкоштовний вхід для незайманих дівчат

Незайманих дівчат пустять до парку безкоштовно

Цнотливі діви заслужили право на вільний вхід до одного з національних природних парків Китаю. На касі їм вірять "на слово".

Природний парк в китайській провінції Хунань запропонував безкоштовний вхід та спеціальні "призи" для дівчат віком від 22 років, які залишаються незайманими.

Як пояснили в парку, його відвідувачі можуть помилуватися "чистими і простими квітами", що нагадують про жінку, яка народилася до 17 вересня 1989 року і не знала сексу.

Окрім прекрасних і ароматних квітів, парк може похвалитися ботанічними виставками та мальовничими ландшафтами, зокрема, дивовижними водоспадами.

На запитання, яким чином при вході планується перевіряти дівчат на цнотливість, один з китайських чиновників відповів: "ми просто віримо в їхню чесність".

Але напевне, сучасні молоді китаянки віддають перевагу іншим цінностям. Так, нещодавно молода мешканка провінції Гуандуна проміняла свою цноту на iPhone4: дівчина дала оголошення, що погоджується віддатися тому, хто купить їй новий смартфон, про який вона мріє.

Читайте також:

За 10 тисяч євро румунка продала свою цноту з аукціону

Секрет довголіття: відмовитися від сексу і добре їсти

Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

Дівчина проміняла свою цноту на iPhone 4

Повʼязані теми:

Наступна публікація