Самопроголошене князівство обрало монарха і відділилося від Італії

Мешканці самопроголошеного князівства Себорг на півночі Італії обрали нового правителя - князя Марчелло Великого I. Він пообіцяв повернути своїй батьківщині славу, незалежність і туристів.

Мешканці самопроголошеного князівства Себорг, розташованого на півночі Італії, обрали нового правителя.

Необхідність у призначенні "монарха" виникла після того, як у Себоргу помер колишній голова містечка - Джорджіо I.

Новим правителем князівства, населення якого нараховує близько 360 людей, став текстильний магнат, 31-річний підприємець Марчелло Менегатто. Тепер він - князь Марчелло Великий I, як його називають місцеві мешканці. Він вже пообіцяв повернути своїй батьківщині славу, незалежність і, що найважливіше, туристів.

Площа Себорга всього 5 квадратних кілометрів, зліва від нього - Сан-Ремо, праворуч - Монако. Принцу здається, що в Себорг варто приїжджати хоча б заради місцевої кухні. Князівство знамените своїм ніжним кроликом. Колись його розводили в промислових масштабах, зараз експортують з П'ємонту - до єдиного поки що в Себоргу ресторану.

У 1861 році Себорг забули включити до складу об'єднаної Італії. На цій підставі у 1963 році квітникар Джорджо I, обраний князем, вирішив проголосити незалежність Себоргу.

Ця держава в державі має свій прапор, поштові марки і валюту. Однак місцеві мешканці платять податки в казну Італії і користуються послугами італійських держслужб. У листопаді 2009 року, коли князь помер бездітним, доля незалежної монархії опинилася під питанням. Проблема була вирішена шляхом проведення виборів.

Читайте також:

Князь Монако оголосив про заручини з олімпійською чемпіонкою

Українське село на Донеччині попросилося до Росії

Австралійці готові позбавити королеву трону

Сина останнього короля Італії судять за підкуп чиновників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: