Московський аналог "Візира" заробив 26 мільйонів рублів

Новація сподобалась керівництву ДАІ, і тепер автоматично фіксуватимуть не лише перевищення швидкості, а й інші порушення.

За рік, що минув з моменту появи на підмосковних дорогах систем автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, спідкамерами було зафіксовано 53 тисячі випадків перевищення швидкості.

Як повідомляє керівник підмосковного ГІБДД Сергій Сергєєв, загальна сума штрафів перевищила 26 мільйонів рублів (близько 6,5 мільйона гривень).

При цьому 80 відсотків порушників правил дорожнього руху сплатили штрафи добровільно (близько 40 тисяч штрафів на загальну суму 20 мільйонів рублів). У решті випадків штрафи стягуватимуться в примусовому порядку за допомогою Служби судових приставів.

Зараз автоматичні відеокамери встановлені в дев'яти районах Московської області, а до кінця року біля підмосковного ГІБДД з'явиться ще 35 таких комплексів. Всього, в перспективі, в Підмосков'ї повинно заробити більше 500 систем автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

Восени підмосковне ГІБДД планує також запустити в експлуатацію автоматичний комплекс, який самостійно оброблятиме дані з відеокамер і розсилатиме штрафи порушникам. Зараз відправкою ухвал займається спеціальний підрозділ Державтоінспекції.

Як повідомлялося раніше, поки системи автоматичної відеофіксації можуть карати водіїв тільки за перевищення швидкості. Проте в майбутньому такі пристрої зможуть фіксувати виїзд на зустрічну смугу і проїзд на червоне світло світлофора.

Читайте також:

ДАІ доводить: використання "Візиру" законне

Фальшиві ДАІшники збирали данину на дніпропетровських дорогах

Київський даішник жезлом побив депутата

Даішникам заборонили ховатися в кущах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: