Найкращою бабцею Нью-Йорка визнали українку

Найкращою бабцею Нью-Йорка визнали українку

Шифра Блінова - найкраща бабця Нью-Йорка

В американському конкурсі "Ваша величність бабуся" переможницею стала 86-річна українка.

У Нью-Йорку відбувся традиційний конкурс "Ваша величність бабуся", переможницею якого стала уродженка України 86-річна Шифра Блінова.

За словами суддів, в ролі яких виступали місцеві пенсіонери, переможниця, яка проживає в Брукліні, була відзначена за те, що неймовірно енергійна для своїх років.

"Спасибі велике. Я не очікувала, що стану королевою бабусь. Я вже подумала, що все про мене забули", - поділилася відчуттями новоспечена переможниця, для якої нинішній конкурс став вже четвертим за рахунком (проте виграла Блінова вперше).

За словами самої переможниці конкурсу, секрет її молодості криється у ставленні до життя. Пенсіонерка, в роки Другої світової війни працювала медсестрою, зазначила, що любить співати та брати участь у різних постановках. "Замість того, щоб сидіти на лавці і розпускати плітки, я вважаю за краще співати і виступати", - підкреслила переможниця.

Вперше конкурс "Ваша величність бабуся" відбувся в Нью-Йорку в 2001 році. Переможницям вручається корона, скляна статуетка, а також кушетка.

Читайте також:

На студента з Донеччини завели справу за непристойну аватару

У США при купівлі автомобіля дарують автомат Калашникова

Віруючі дедалі частіше зображують на іконах політиків

Суд у Москві розгляне відео з дня народження Януковича

Повʼязані теми:

Наступна публікація