На студента з Донеччини завели справу за непристойну аватару

На студента з Донеччини завели справу за непристойну аватару

Юнаку загрожує великий штраф або шестимісячний арешт

Сторінку студента-залізничника знайшли макіївські міліціонери, проводячи моніторинг соціальних мереж.

У Макіївці Донецької області порушено кримінальну справу проти студента, який виклав в соціальній мережі фото себе в голому вигляді. Сторінку студента-залізничника знайшли макіївські міліціонери, проводячи моніторинг соціальних мереж.

Як повідомляється, на аватарі юзера були зображені його геніталії, а на самій сторінці студент виклав декілька фотографій, де він голий у різних ракурсах.

Експерти зробили висновок, що фото юзера носять порнографічний характер. Коли правоохоронці прийшли до нього додому, хлопець зізнався, що всі фото зробив власноруч і тільки для того, щоб швидше влаштувати своє особисте життя.

Проти студента порушено кримінальну справу за статтею "Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографії", заявив в. о. начальника відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Макіївського міськуправління міліції Олександр Силаєв.

"Студент вже визнав суспільну шкідливість своїх діянь і готовий нести відповідальність згідно з законом", - заявив він. Описувати, що конкретно порнографічного на фото, правоохоронці відмовились, проте запевнили, що жодних сумнівів тут бути не може.

Незважаючи на каяття, на юнака чекає великий штраф або шестимісячний арешт.

Читайте також:

Сайт "Эха Москвы" заблокували через фотографії FEMEN

В парламенті Індонезії протягом 15 хвилин показували жорстке порно

Порнографію в Мережі найчастіше переглядають у робочий час

Повʼязані теми:

Наступна публікація