Співачку Діану Гурцкая пограбували

Співачку Діану Гурцкая пограбували

Діана Гурцкая

Співачка Діана Гурцкая постраждала від крадіїв. У неї зникли коштовності: каблучки, браслети та сережки.  

Співачку Діану Гурцкая обікрали. У неї зникли сережки, каблучку з червоного золота з діамантами у формі стилізованої троянди, обручку з діамантом і браслет з плетеного золота.

Загальна вартість прикрас становить близько мільйона рублів. Чоловік Діани Гурцкая, бізнесмен Петро Кучеренко, вже написав заяву у міліцію. Подружжя припускають, що коштовності були викрадені під час концерту співачки в Центрі оперного співу.

"Після останнього номера Діана переодягалася в гримерці, змінивши також прикраси. Зняті коштовності через неуважність асистентки були покладені на фортепіано, що стоїть у кімнаті, а не прибрані з іншими коштовностями в спеціальну косметичку. Всі речі до цього були винесені, сторонні не заходили", - йдеться в заяві.

Однак пропажу виявили не відразу. Після концерту Гурцкая полетіла в Сочі для участі у фестивалі, після повернення захворіла. Весь цей час косметичка, де зазвичай зберігаються коштовності, знаходилася вдома в сейфі.

"Пропажа виявилася лише через десять днів. Ми опитали всіх наших співробітників і достеменно встановили, що коштовності були залишені в гримерці. Звернулися спочатку усно, а 2 листопада письмово до Центру оперного співу з пропозицією допомогти у пошуку викраденого. Офіційної відповіді не отримали, усно ж нас запевнили, що коштовностей не виявлено", - йдеться в заяві чоловіка співачки.

Читайте також:

Діані Гурцкая не дали американську візу через темні окуляри

Діана Гурцька після пологів часто плаче

У сина Діани Гурцькая підозрюють свинячий грип

Повʼязані теми:

Наступна публікація