У сина Діани Гурцької підозрюють свинячий грип

Співачка відмовилася госпіталізувати 2-річного Костю - лікарі обстежують його вдома.

У сина відомої співачки Діани Гурцької підозрюють свинячий грип. Стурбована артистка не відходить від ліжка малюка: лікарі перинатального центру, які приїжджали обстежувати хлопчика додому, попередили, що мова може йти про страшний вірус.

Медики провели у 2-річного сина Гурцької цілу ніч: температура сорок не спадала. Як стало відомо ускладнення виникли після того, як Кості зробили щеплення від пневмо-кокової інфекції. Фахівці попередили - треба перестрахуватися від свинячого грипу.

"Зовні ознаки грипу H1N1 не відрізняються від звичайного грипу. Висока температура могла піднятися через те, що дитину вакцинували, а перед цим він міг підхопити вірус, в тому числі і свинячий грип. Зафіксовано саме такі ознаки", - коментує лікар-педіатр перинатального центру Олександр Сіваулов.

Гурцька відмовилася від госпіталізації маленького Кості, хоча в клініці вже була готова палата.

"Костю оглянув лікар перед вакцинацією, сказав, що ніяких протипоказань немає, йому зробили щеплення, а ввечері у нього піднялася температура - спочатку 38, потім 39 і до 40 градусів, ми були страшенно налякані", - розповідає чоловік Діани Гурцької Петро Кучеренко.

Читайте також:

Діана Гурцька після пологів часто плаче

Від Грузії на Євробаченні буде Гурцька

"Міс Світу - 2008" боїться, що її бал зірвуть супермоделі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: