Діані Гурцкая не дали американську візу через темні окуляри

Співачці Діані Гурцкая не дають візу у США через те, що на фото вона у темних окулярах. Діана хотіла полетіти в Америку на день народження до Ігоря Ніколаєва.

діана гурцька
Діані Гурцкая не дали американську візу через темні окуляри
Посольство США відмовило видати візу відомій співачці Діані Гурцкая через фотографії в темних окулярах.

"Підстава - вимога наявності фотографії без окулярів. Чесно кажучи, я вражена цим. І що примітно, мою фотографію не приймає сайт посольства", - повідомила Гурцкая.

Вона нагадала, що такі ж проблеми у неї виникли в травні з посольством Великобританії, але після звернення до посла були внесені зміни в правила видачі.

"Зараз я перебуваю з благодійними концертами на Кузбасі і після повернення в Москву маю намір добитися зустрічі з послом США. Я вже кілька разів була в Америці, і на всіх моїх американських візах я в темних окулярах. Більш того, після історії з Британією, мене дуже активно підтримали об'єднання фізично обмежених людей саме зі США, які говорили, що в Америці таке неможливо", - сказала Гурцкая.

Як розповіла Гурцкая, вона збиралася поїхати до Америки "у справах і привітати свого друга і вчителя Ігоря Ніколаєва з днем народження".

"Я не втрачаю надії, скажу більше - я впевнена, що потраплю на його день народження", - зазначила співачка.

Вона зазначила, що "стоятиме за себе і за всіх людей з обмеженими можливостями, як було і з Великобританією", артистка впевнена, що доб'ється того, щоб їй дозволять виїхати до Америки.

Співачка є сліпою з народження, тому ніде не з'являється без темних окулярів.

Читайте також:

У сина Діани Гурцкая підозрюють свинячий грип

Діана Гурцкая після пологів часто плаче

Від Грузії на Євробаченні буде Гурцкая

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: