Сайт "Эха Москвы" заблокували через фотографії FEMEN

Програма, що захищає дітей від потрапляння на сайти з порнографією, заблокувала доступ на сайт "Эха Москвы" через фотографії голих дівчат з FEMEN.

Програма "Інтернет-цензор" заблокувала доступ до сайту "Эха Москвы" через розміщені на ньому фотографії активісток українського жіночого руху FEMEN.

Доступ до сайту "Эха Москвы" зокрема було заблоковано у медіазалі однієї з бібліотек Московського району Санкт-Петербурга.

Програма "Інтернет-цензор" встановлюється з метою запобігти тому, щоб дітизаходили на сайти, що містять порнографічні та екстремістські матеріали.

Причину цензурування сайту радіостанції пояснив розробник програми. "Ми оцінюємо вміст не як "дозволено - заборонено", а як допустимі для перегляду дітьми матеріали. На сайті "Эхо Москвы" у розділі блогів були матеріали еротичного характеру. Це фотоматеріали. І коли наші експерти їх перевірили, то вони визнали, що цього не варто показувати дітям, то і сайт був включений в програму в "чорний список" і був заблокований", - розповів генеральний директор компанії-виробника Олександр Злобін.

Згадані ним фотографії вивішені на сайті "Ехо Москви" у блозі лідера жіночого руху FEMEN Анни Гуцол. На цих фотографіях зображені оголені жінки, які брали участь на вулицях Києва у святкуванні Дня незалежності України. Вони відомі участю в інших протестних акціях, які також набувають скандального відтінку через фривольний зовнішній вигляд.

Заступник директора петербурзького державної установи "Централізована бібліотечна система Московського району" Олена Митюк пообіцяла розібратися у ситуації.

"За приписом прокуратури, яка перевіряла нас у 2008 році, і як мати, я не можу допустити, щоб діти могли вільно заходити на сайти, ті, які можуть якось зачепити їх моральність. Нічого свого в цю програму ми не додавали. Ми її взяли в стандартному вигляді. Ми подивимося, чому сталася така ситуація, і якщо це дійсно так, ми будемо відмовлятися від цього Інтернет-цензора і будемо встановлювати абсолютно іншу програму".

Нагадаємо, 3 жовтня адміністрація сервісу YouTube призупинила дію облікового запису Femenmovement, на якому розміщував свої відео український жіночий рух FEMEN.

Керівництво відеохостингу, який належить Google, закрило канал без пояснення причин.

Читайте також:

YouTube закрив канал жіночого руху FEMEN

У Херсоні дівчата з FEMEN прикривалися кавунами

За секс під Верховною радою хлопцю дали рік умовно

Порноактриса Wiska прийшла під Раду і попросила депутатів не чіпати її дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: