Одиноким пінгвінам у Британії зліпили друзів з піску

Щоб розважити пінгвінів, які засумували в британському зоопарку, у вольєр встановили скульптури їхніх родичів у натуральну величину.

Для пінгвінів Гумбольдта, які живуть у зоопарку Sea Life британського міста Уеймут, зліпили з піску фігури їхніх родичів у натуральну величину.

Таким чином тварин вирішили розважити після того, як із зоопарку забрали до Лондона групу субантарктичних пінгвінів, з якими вони жили разом і до яких дуже прив'язалися.

Після від'їзду своїх "друзів" пінгвіни засумували і впали в депресію. Працівники зоопарку намагалися "втішити" їх, посадивши тінисті пальми і встановивши освіжаючий душ, але це виявилося марним.

І тоді скульптор Марк Андерсон вирішив відтворити субантарктичних пінгвінів з піску.

Піщані скульптури здатні витримувати сильні пориви вітру і простий дощ. І, схоже, пінгвінам вони подобаються. Співробітники звіринцю помітили покращення в їхньому настрої.

"Ми дійсно оцінили жест Марка. Не знаємо, чи дійсно наші Гумбольдти були введені в оману реалістичними скульптурами, однак вони, здається, пожвавилися", - розповів керівник Sea Life Крейг Данкерлі.

Скульптор зізнався, що йому було дуже приємно допомогти таким "чарівним і смішним" тваринам. На його думку, піщані статуї мають простояти щонайменше два тижні.

Читайте також:

Пінгвини-геї висиділи яйце та виховують пташеня

Зграя акул, гучно плямкаючи, розірвала на частини тушу кита (відео)

Британський собака став жертвою фаст-фуду

Японець врятував дельфінятко, якого цунамі винесло на рисове поле

Повʼязані теми:

Наступна публікація