Пиво для геїв здобуває світову популярність

Пиво для геїв здобуває світову популярність

Гей-пиво Minerva

Нове гей-пиво з медовим смаком продається у Мексиці, США, Японії, а невдовзі постачатиметься до Латинської Америки. Виробники уже запланували новий смак - полуничний.

Мексиканська пивоварня Minerva почала випускати новий сорт пива, насамперед орієнтований на споживачів-гомосексуалістів. Нове пиво для геїв уже користується популярністю не тільки в Мексиці, але і в США та Японії.

За деякими оцінками, тільки в столиці Мексики обсяг ринку цього пива може становити до 8 млрд доларів. Однак експерти насамперед відзначають його соціальну, а не комерційну значимість.

Етикетки на пляшки (з натяком на визнані символи гей-руху) виготовлені таким чином, що їх можна легко відклеїти і носити як символ "гомосексуальної гордості". Саме пиво має легкий медовий присмак.

Один із сортів пива називається Purple Hand ("пурпурна рука"), що збігається за назвою організації, яка боролася за права сексуальних меншин в Сан-Франциско в 1969 році.

"Ми уже давно на ринку висували цю ідею, але великі пивовари сприймали це за образу і довго ігнорували. Але це було важливо, і ми цього домоглися", - зазначив комерційний директор пивоварні Даріо Родрігес Уайлер.

Відповідне пиво вже надійшло в продаж у бари та магазини Мехіко, Гвадалахари, а також курортів Пуерто-Вальярта і Лос-Кабос. Крім того, замовлення на ці сорти надійшли з США, Аргентини, Еквадору та Чилі.

Компанія також планує розпочати випуск пива з полуничним смаком.

Читайте також:

У Німеччині випустили домовини для геїв

Дієтологи довели, що від пива не гладшають

У Сіднеї пройшов забіг геїв на рожевих підборах

Створено пиво, яке підсилює чоловічу потенцію

Повʼязані теми:

Наступна публікація