Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Словник Collins обрав слово року

Головним у році стало слово "одноразовий".

Укладачі словника англійської мови Collins Dictionary визначили головне слово 2018 року. Ним стало слово "одноразовий" через збільшення уваги до екологічних проблем планети.

Про це йдеться на сайті словника Collins.

Через те, що світ усе більше звертає увагу на стан природи та можливості вирішення екологічних питань, словник Collins обрав слово "Single-use", що перекладається з англійської як "одноразовий". Ним окреслюють товари, виготовлені з пластику, які використовуються лише один раз і викидаються.

Лексикографи Collins Dictionary вивчили 4,5 млрд. термінів, щоб скласти щорічний список нових і значущих слів. Вони відзначили, що поява різних програм про шкоду, яку людство завдає природі, сприяли більш широкому використанню терміну "одноразовий".

До шорт-листа 2018 року увійшли: "plogging", або "плоггінг", що означає прибирання місцевості разом із пробіжками, популярні у скандинавських країнах; "floss" - переможний танець, виконаний у відеогрі Fortnite; "MeToo" - це культурний рух, який прагне викрити хижацьку сексуальну поведінку, зокрема на робочому місці.

Нагадаємо, словом року 2017 словник Collins визнав вираз "fake news". А за версією Оксфордського словника англійської мови словом 2017 року став термін "youthquake", який можна перекласти як "молодіжний струс". 

ВідеоАрхітектор Тайлор Бод побудував у горах будинок із пластикових пляшок та покришок

Архітектор Тайлор Бод із США знайшов застосування пластиковим пляшкам. Він збудував будинок мрії площею 560 квадратних метрів. І витратив на це лише 10 тисяч доларів!

Архітектор Тайлор Бод побудував у горах будинок із пластикових пляшок та покришок

Залиште свій коментар

Вибір редакції