Стриптизерка розповіла, як зустрілась з батьком на роботі

Стриптизерка розповіла, як зустрілась з батьком на роботі

Стриптизерка розповіла, як зустрілась з батьком на роботі

Фото: скриншот з відео

Її начальник пішов їй назустріч.

Стриптизерка розповіла, як під час роботи зіткнулась з батьком, який покинув родину.

Свою історія вона розповіла у TikTok, передає видання Daily Mail.

18-річна дівчина, яка називає себе Імперіал (Imperial), почала працювати стриптизеркою, коли вчилася в старших класах. 

Дівчина розповіла на відео, як випадково зустрілася під час роботи з батьком. Її найняли для роботи на приватній вечірці. Поки вона танцювала в кімнаті для VIP-гостей, все було добре, проте варто було їй вийти на сцену на барну зону, як вона побачила біля стійки свого батька, який залишив сім'ю, коли їй було 14. Імперіал втекла в приватну зону, де у неї сталася істерика. Чоловік, що її найняв запитав, у чому справа, вона пояснила ситуацію, і їй дозволили весь вечір працювати в кімнатах для VIP-гостей. Невідомо, чи впізнав її батько.

Також дівчина розповіла про погрози дружин завсідників стрип-клубів. За її словами, вони вважають, що танцівниці сплять з відвідувачами і хочуть їм помститися.

Імперіал розповіла свою улюблену історію про роботу: якось вона танцювала для чоловіка і жінки, і її попросили з ними сфотографуватися. Пізніше в клуб прийшла дружина цього відвідувача разом з фотографією. Стриптизерка вирішила, що їй загрожуватимуть, але жінка пояснила, що хоче найняти її на вечірку з нагоди оголошення про розлучення, замасковану під святкування річниці. Вона дізналася, що чоловік їй зраджував, і вирішила покликати ту ж танцівницю, на яку він дивився того вечора. Імперіал погодилася і розповіла, що чоловік розридався, коли побачив документи про розлучення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в американському місті Лас-Вегас стриптизерки знайшли спосіб для виступів попри заборони через коронавірус.

В США стриптизерка під час свого виступу впала з 6-метрового пілона

В США стриптизерка під час свого виступу впала з 6-метрового пілона

Повʼязані теми:

Наступна публікація