Священики вигадали молитву перед сексом

Священики вигадали молитву перед сексом

Ілюстрація

Щоб секс був зухвалішим та ефективнішим - необхідно молитися, вважають католики.

Католики придумали молитву для збудження. Молитва опублікована в католицькому "Молитовнику для подружжя".

Після слів "Відкриваємо свої серця тобі, одне одному і твоїй праведній волі" чоловік і дружина мають віддатися любові, - пояснюють представники Товариства католицької істини.

За рекомендацією священиків, подружжя має попросити Бога дарувати їм справжню любов і ніжність. Тільки після цього від сексу можна отримати справжнє задоволення.

"Поки подружжя читають "сексуальну" молитву, вони налаштовуються на інтим, і сам процес проходить у них з набагато більшим ефектом", - говорить психолог Барбара Паркерстоун.

"Церкві важливо заохочувати цінності шлюбу та сімейного життя, так що, думаю, це один із шляхів. Мабуть, раніше такого не намагалися зробити, принаймні, останнім часом, - зазначає єпископ Пол Хендрікс.

За словами монаха-франсиканя, секс у шлюбі не повинен наводити нудьгу, а навпаки, покликаний бути зухвалим і дивувати фантазією. Будь-яка дія в сексі, будь-який прояв ніжності або положення тіл, спрямовані на те, щоб посилити в партнерах збудження, що дозволено і подобається Богу.

"Під час акту подружжя може проявити свою любов будь-яким способом, демонструючи зростаючу ніжність по відношенню одне до одного", - зазначає чернець.

Читайте також:

Стало відомо, як часто українці займаються сексом

У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

"Словенська рулетка": на Балканах влаштовують секс-оргії з одним ВІЛ-інфікованим

Повʼязані теми:

Наступна публікація