У Британії сфотографували родича лохнеського чудовиська

У Британії сфотографували родича лохнеського чудовиська

Лохнеське чудовисько / Фото: Daily Mail

Туристи бачили, як 15-метровий монстр проплив по воді з швидкістю приблизно 16 кілометрів на годину.

Туристи, які сплавлялися на байдарках на озері Віндермір, сфотографували на камеру мобільного телефона, можливо, нове лохнеське чудовисько.

Як розповіли Том Піклз і Сара Гаррінгтон, 15-метровий монстр проплив по воді з швидкістю приблизно 16 кілометрів на годину. Туристи спостерігали за істотою протягом 20 секунд, перш ніж вона сховалася в тумані.

Варто відзначити, що це вже восьмий випадок за останні п'ять років, коли очевидці повідомляють про те, що бачили нове лохнеське чудовисько. Однак знімок, зроблений туристами, є єдиним доказом того, що в озері Віндермір справді живе таємнича істота.

"Спочатку я подумав, що це собака, але потім побачив, що це істота набагато більша і рухалася вона дуже швидко, - сказав Том Піклс. - Судячи з контурів, які було видно під водою, це істота величезних розмірів. У неї була темна шкіра з відтінками коричневого, як у тюленя, але за формою вона не схожа ні на одну тварину, яку мені коли-небудь доводилося бачити".

За словами його супутниці, істота нагадувало величезну змію. "Ми були страшенно налякані. Я думала тільки про те, як би скоріше вибратися на сушу", - розповіла Гаррінгтон.

ЗМІ відзначають, що жителі розташованого на березі цього озера містечка Боунесс-он-Віндермір вже не раз чули про монстра і навіть прозвали його Боу-Нессі. Місцевий викладач Стів Берніп стверджує, що бачив істоту ще в 2006 році. "Те, чого я став свідком, шокувало мене. Істота з трьома горбами вселяла жах", - розповів він.

Втім, є і скептики, які не приймають всерйоз слова очевидців. Зокрема, директор фірми, що організує прогулянки по озеру. "На озеро приїжджають мільйони туристів, але ніхто не повідомляв про те, що бачив Боу-Нессі", - зазначив він.

Експерти вірять у справжність знімка, хоча вважають, що розміри знятого чудовиська занадто малі, щоб із 100-відсотковою впевненістю сказати, що його автор не користувався "фотошопом". Фахівці вважають, що це міг бути просто величезний сом.

Читайте також:

Померло Лохнеське чудовисько

Українська чупакабра переселилася на схід і народила чупакабренят

Біля берегів Севастополя виловили акулу-гобліна

Повʼязані теми:

Наступна публікація