Розсекречені плани британських парламентаріїв з арешту лохнеського чудовиська

Питання про початок серйозного дослідження гіпотези про існування Нессі був винесений на порядок денний парламенту в 1933 році.

У Шотландії на виставці в Единбурзі вперше представлені документи, присвячені знаменитому лохнеському чудовиську, на яких довгий час стояв гриф секретності. Як виявилося, в 1930-і роки депутати британського парламенту серйозно обговорювали проблему, щоб впіймати цю міфічну істоту.

Згідно службовим запискам, що зберігалися в Національному архіві Шотландії, питання про початок серйозного дослідження гіпотези про існування Нессі був винесений на порядок денний парламенту в 1933 році. Депутати пропонували цілодобово чергувати біля озера Лох-Несс і розставити капкани, в які могло попастися давнє чудовисько. Як свідчать джерела, чудовисько збиралися взяти "живим або мертвим".

У 1938 році начальник поліції міста Інвернес, поруч з яким знаходиться озеро Лох-Несс, Вільям Фрейзер написав лист на захист Нессі до Міністерства у справах Шотландії. Поліцейського турбували плани людей, озброєних спеціальним гарпуном, захопити чудовисько у полон. За повідомленням Фрейзера, в експедицію повинні були відправитися близько 20 осіб. Вільям Фрейзер написав у листі, що поліція не зможе у разі небезпеки захистити унікальну тварину, що мешкає в озері, і просив допомоги.

Врешті-решт на урядовому рівні було вирішено більше не полювати на Нессі, оскільки чудовисько користується популярністю в народі. Відзначимо, що в 2006 році британці назвали Нессі найвідомішим мешканцем Шотландії.

Читайте також:

Померло Лохнеське чудовисько

У Туреччині народилося ягня з людським обличчям

Топ-20 цікавих фактів, які ви не знали минулого року

Австрієць підпалив свій будинок, намагаючись знищити мишу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: