У Нью-Йорку відбувся показ мод для щурів (відео)

У Нью-Йорку відбувся показ мод для щурів (відео)

Перший щурячий показ мод у Нью-Йорку / Фото: odditycentral.com

Щури у якості домашніх улюбленців стають все більше популярними серед селебретіз і багато хто з них витрачає немало грошей на клітки, іграшки і навіть одяг для тваринок.

У Нью-Йорку відбувся перший модний захід за участю щурів. На фешн-шоу Fancy Rat Covention прибули кілька сотень ручних гризунів та їхніх господарів.

Головною зіркою показу стала заводчиця щурів і за сумісництвом дизайнер одягу для цих звірів, Ада Нівс. Моделями на фешн-шоу виступили щури, надані одним з місцевих розплідників.

Кутюр'є, що працює з гризунами, виготовила для щурів, що стали моделями на шоу, кілька вихідних нарядів (смокінг, весільну сукню і сукню подружки нареченої) і повсякденні речі (блузки, жилети, спідниці). Кожен з ансамблів оцінюється в суму близько 80 доларів. Висока ціна пояснюється використанням дорогої фурнітури і якісних тканин.

Зазначимо, що попит на одяг для домашніх тварин зріс кілька років тому, коли стало модним заводити собак дрібних декоративних порід. Одяг і аксесуари для них можна придбати у зоомагазинах.

Для таких тварин, як щури, вбрання шиють рідко і, як правило, на замовлення. Модне щуряче шоу в Нью-Йорку стало першим у своєму роді.

Читайте також:

Мешканцям Каліфорнії роздадуть тисячі щурів

В Австралії оголосили у розшук щура, який украв вставну щелепу

У Росії почали продавати секс-ляльки для тварин

Відкрито перший сайт знайомств для собак

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація