Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У роботі Instagram та Facebook стався масштабний збій

Користувачі скаржаться, що не можуть зайти у додаток.

У неділю, 4 серпня, користувачі Instagram та Facebook по всьому світу масово скаржаться на збої роботі соціальних мереж.

Про це свідчать дані сервісу Downdetector.

Так, користувачі Instagram скаржаться на проблеми зі стрічкою новин, розміщенням публікацій, входом у додаток, переглядом Stories. Найбільше на проблеми скаржаться в Західній Європі та США.

У користувачів Facebook виникли труднощі зі стрічкою новин. Крім того, люди скаржаться на те, що соцмережа взагалі не працює, або на те, що не можуть увійти до свого акаунту чи вести трансляції. Збій з Facebook виник в Японії, Південно-Східній Азії, у США та Західній Європі.

Проблеми із соцмережами Facebook та Instagram також спостерігалися в Україні. Зокрема, раніше повідомлялося, що про збої повідомляють користувачі у Вінниці та Києві

Нагадаємо, 3 липня у світі спостерігалася нестабільна робота соцмережі Facebook, фотоспільноти Instagram та месенджера WhatsApp. Усі ці сервіси належать компанії Facebook, яка наступного дня повідомила про відновлення роботи після масштабного збою.

ВідеоFacebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Статистика свідчить, що це удвічі більше, аніж зазвичай. Почистили також 7 мільйонів дописів на кшталт образ, пропаганди насильства та тероризму. У Facebook переконують - дуже переймаються тим, щоб їхню платформу зловмисники не використовували для шкоди суспільству.  

Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Залиште свій коментар

Вибір редакції