В австралійському гольф-клубі оселилися акули-людожери (відео)

В австралійському гольф-клубі оселилися акули-людожери (відео)

Ілюстрація

На австралійському гольф-куророті Carbrook Golf Club у місті Брісбейн оселилися небезпечні акули, яких господар і не думає проганяти.

Після повені в озері одного з австралійських гольф-клубів з'явилися акули-людожери, проте хазяїн клуба навіть не думає проганяти небезпечних риб.

Акули потрапили в озеро біля 14-й лунки після однієї з повеней - і тепер там живе близько півдюжини акул-биків. Риби цього різновиду повільні, невибагливі в їжі, але відомі своєю агресивністю. Часто саме акули-бики фігурують у повідомленнях про напад риб на людину - особливо поширені інциденти за участю прісноводного виду, який може жити в річках, поряд з поселеннями. Живучи в озері гольф-клубу особини досягають довжини в три метри.

"Неможливо повірити, наскільки вони близько - буквально в парі метрів, - захоплюється головний менеджер клубу Скотт Уогстафф. - Нічого поганого в цьому немає, це чудово для поля. Вони дивні, за час, що я працюю тут, я полюбив акул".

Уогстафф зізнається, що хоча в озері вистачає риби для харчування акул, іноді він їм підкидає м'яса, щоб ті частіше випливали на поверхню. Відвідувачам це подобається. Він каже, що багато гравців спеціально зупиняються біля озера, перериваючи гру в очікуванні появи акул. З моменту появи акул додалося замовлень і на корпоративи, визнає менеджер. А щомісячний турнір клубу отримав назву "Shark Lake Challenge".

Найбільше від появи акул програли місцеві дітлахи, які раніше за пару монет витягали впущені у воду м'ячики для гольфу. Тепер цей бізнес під забороною.

Раныше несподівано для біологів і мешканців Приморського краю Росії (на Далекому Сході) у бухтах біля Владивостока вперше з'явилася акула-людожер. Від нападів хижачки постраждали вже двоє людей.

Читайте також:

Зграя акул, гучно плямкаючи, розірвала на частини тушу кита (відео)

На Сейшелах акула розтерзала чоловіка на очах дружини

Науковці розгадали таємницю акул-людожерів

Напад акули-людожерки у Єгипті: ексклюзивне фото

Повʼязані теми:

Наступна публікація