У німецького "хлопця з лісу" знайшлися родичі

У німецького "хлопця з лісу" знайшлися родичі

Рей - "хлопець із лісу"

Швейцарська пара назвалася бабусею і дідусем німецького "хлопчика з лісу", котрий представився Реєм.

Швейцарська пара назвалася бабусею і дідусем німецького "хлопчика з лісу", котрий представився Реєм.

Швейцарці заявили, що побачили хлопчика на фотографії в одному з місцевих ЗМІ і негайно звернулися в поліцію. Тепер потенційним бабусі і дідусю належить пройти перевірку на збіг ДНК з пробою, взятою у хлопчика.

Рей, вік якого лікарі приблизно оцінили в 17 років, прийшов 5 вересня 2011 в муніципалітет Берліна і заявив, що він залишився без батьків. За словами Рея, його мати на ім'я Дорін загинула в автокатастрофі, після чого вони з батьком оселилися в лісі і жили там близько п'яти років. Рей розповів, що вийти до людей його змусила смерть батька, який раніше попереджав хлопчика, що у разі непередбаченої ситуації треба йти за компасом на північ. Хлопчик сказав, що йшов до Берліна два тижні.

Рею надали житло і забезпечили його предметами першої необхідності.

Проте ж у поліції виникли серйозні сумніви щодо правдивості слів Рея. По-перше, в архівах дорожньої поліції не виявилося згадувань про автокатастрофи, в яких би загинула жінка на ім'я Дорін. По-друге, Рей так і не зміг вказати поліцейським ліс, де він жив протягом п'яти років, а прочісування лісів у вказаному ним районі не принесло жодних результатів - ні слідів житла, ні могили батька Рея, якого хлопчик нібито поховав у лісі, знайти не вдалося.

По-третє, намет, який хлопчик приніс з собою, не схожий на намет, який простояв п'ять років поспіль на відкритому повітрі в умовах німецького клімату, а сам Рей виглядає зовсім не дикуном - він прийшов в муніципалітет чистим і досить акуратно одягненим.

Німецька поліція припустила, що Рей може бути вихідцем з Великобританії, так як досить вільно володіє англійською. Хлопчик заявив, що іноземної мови його навчив батько.

Читайте також:

У Німеччині знайдений хлопець, який 5 років прожив у лісі

Російський мільйонер-відлюдник "вийшов з лісу", щоб врятувати світ від ядерної війни

Німець два десятки років живе відлюдником (відео)

В Пензенській області відлюдники вийшли на поверхню

Повʼязані теми:

Наступна публікація