Вчені визначили націю, яка п'є більше всіх

Вчені визначили націю, яка п'є більше всіх

Ілюстрація

У Великобританії близько 84% громадян споживають алкоголь. Це найвищий показник у світі.

 Найбільшими любителями закласти за комір визнані британці. Про це свідчить масштабне опитування, що було проведене нещодавно.

Згідно з результатами опитування, близько 84% британців споживають алкоголь. Це найвищий показник у світі. Для порівняння - середня кількість людей, що п'ють по всьому світу складає приблизно 71%.

Кожен десятий британець випиває щодня. Це, наприклад, в два рази більше аналогічного показника у Франції.

41% жителів Туманного Альбіону споживають алкоголь регулярно. У всьому ж світі кількість тих, хто регулярно закладає за комір, складає близько 17%.

Наздоганяє Великобританію у питній справі Австралія – регулярно споживають алкоголь 27% мешканців країни.

Британці вже давно зарекомендували себе одними з найпалкіших шанувальників Бахуса. Це підтверджується численними дослідженнями і опитуваннями. Так, дослідження, проведене цього року компанією TNS Opinion на замовлення Єврокомісії, виявило, що британці та ірландці є найбільш питущими європейцями.

Як зазначають дослідники, особливо багато п'ють дівчата Сполученого Королівства. Якщо кількість британських хлопчиків у віці від 13 до 15 років, які напивалися більше двох разів в житті, становить 33%, то у відношенні дівчаток відрив Британії від інших регіонів Старого Світу виявився ще більше.

Читайте також:

Україна друга у Європі за смертністю від алкогольного психозу

Російських алкоголіків лякають "Адською бєлочкою"

Українські діти найбільше в світі п'ють і курять

Повʼязані теми:

Наступна публікація