Російських алкоголіків лякають "Адською бєлочкою"

У ролику білка, яка, судячи з вигляду давно зловживає алкоголем, сиплим голосом описує симптоми алкогольного психозу у формі розповіді про свого "товариша по чарці".

 У рамках боротьби з алкоголізмом у Росії Мінздрав РФ замовило соціальну рекламу, головним героєм якої є білочка, що символізує білу гарячку. Ролик з рекламою під назвою "Адська бєлочка" з'явився на відеохостингу Youtube.

У ролику білка, яка, судячи з вигляду давно зловживає алкоголем, сиплим голосом описує симптоми алкогольного психозу у формі розповіді про свого "товариша по чарці".

Особливе схвалення в блогерів викликав введений білкою термін "кудяплікі".

Співробітник прес-служби Міністерства охорони здоров'я Олександр Власов підтвердив, що замовником реклами є міністерство. Як повідомляється, створення подібної соціальної реклами стало черговою мірою МОЗ по боротьбі з алкоголізмом у РФ, про необхідність якої давно ведуть мову чиновники різного рівня, в тому числі президент країни Дмитро Медведєв і прем'єр-міністр Володимир Путін.

За офіційною статистикою, середній росіянин щорічно споживає 15 літрів алкоголю в перерахунку на чистий спирт. У наркологічних установах країни в 2009 році проходили лікування 3,25 мільйона хворих, з яких 82 відсотки – алкоголіки.

У рамках боротьби з надмірним споживанням алкоголю у Росії в останній роки були зроблені такі ініціативи, як введення мінімальної ціни на міцні напої, заборона на продаж спиртного ночами та відкриття "гарячої лінії" з питань, пов'язаних з вживанням алкоголю.

Проблема надмірного вживання алкоголю гостро стоїть і в Україні. Зокрема, важко ситуація склалася з підлітковим алкоголізмом. Нагадаємо, нещодавно президент Віктор Янукович наголосив, що українські діти і молодь вживають найбільше у світі алкоголю.

Читайте також:

Учені знайшли ген, який викликає відразу до алкоголю

Французькі підлітки ллють алкоголь в очі, щоб швидше сп'яніти

Щодня алкоголь вбиває 40 українців

Росіяни випивають 150 млн літрів одеколону на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: