Путін поглузував з німців: у вас навіть дров немає

За словами Путіна, якщо німці не хочуть російського газу, їм доведеться топити дровами, за якими треба їхати до Сибіру.

 Російський прем'єр Володимир Путін у ході виступу на форумі найвпливовіших німецьких бізнесменів у Берліні натякнув, що у разі відмови від російського газу німці залишаться взагалі без енергоресурсів, і особисто він не знає, чим німці будуть топити.

Про це Путін заявив, говорячи про перешкоди у торгівлі енергосіями та закритість європейської економіки для бізнесменів з Росії.

"Газа не хочете, атомну енергетику не розвиваєте, і що ви будете, дровами топити? За дровами теж до Сибіру треба їхати... Розумієте, у вас і дров навіть немає", - зазначив російський прем'єр під голосний регіт німецьких бізнесменів.

Путін заявив про проблеми виходу в Європу компаній "Северсталь", "Сургутнефтегаз" і "Ренова", зазначивши, що останню затягали по судах і так неможливо працювати. Також він згадав про зрив угоди з придбання 55% Ореl'а "Ощадбанком", запитавши чи стало автоконцерну від цього краще.

Проте, Путін пообіцяв німцям допустити іноземних інвесторів стратегічних секторів російської економіки.

Також російський прем'єр вкотре ухилився від прямої відповіді на питання, чи буде він виставляти свою кандидатуру на президентських виборах 2012 року. 

"Це питання, до якого і я, і чинний президент Росії, пан Мєдведєв давно звикли. Відповідь буде стандартна: подивимося, який буде стан соціальної сфери, економіки, політичної ситуації і ухвалимо узгоджене рішення в інтересах країни", - сказав Путін.

Читайте також:

Росія готова говорити про газові побажання України

Меркель дорікнула Путіну, що його політика розходиться з політикою Росії

Путіна і Мєдвєдєва звинуватили у державній зраді

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: