Янукович і Мєдвєдєв ще не раз зустрінуться до Нового року

Президенти України та Росії, які уже десять разів зустрічалися, планують ще низку зустрічей до Нового року, бо "ще є невирішені питання".

Президенти України і Росії ще проведуть до кінця року низку зустрічей, заявляє президент Віктор Янукович.

"У порядку денному україно-російських відносин поки ще є невирішені питання. Багато з них ми з Дмитром Анатолійовичем сьогодні обговорили і бачимо перспективу їхнього вирішення", - сказав він у підмосковній президентській резиденції в Горках у п'ятницю.

"І я вважаю, що нам уже буде про що говорити ще до кінця цього року", - додав Янукович.

Український президент, зокрема, відзначив, що в президентів буде можливість поспілкуватися під час саміту ОБСЄ в Астані, саміту СНД.

"І ми хочемо в грудні фінішувати досить серйозно, щоб ми не втратили динаміку й у 2011 рік перейшли з готовністю далі продовжувати конструктивно обговорювати і знаходити взаємовигідні рішення", - сказав він.

Крім того, Янукович повідомив, що українська сторона готує стратегічний договір, який має бути наповнений реальним змістом, щоб "ми не заговорювали ці питання".

За його словами, позитивні напрацювання по багатьох напрямках для такого договору уже є. "Дуже важливо їх формалізувати", - підкреслив глава української держави.

Президенти України і Російської Федерації цього року зустрічаються вже в 10-е, не рахуючи їхніх зустрічей у рамках міжнародних самітів.

Читайте також:

Янукович умовив Мєдвєдєва переглянути газові контракти

 Росія уже не хоче Крим, а планує імперію зі столицею в Києві

Україна та Росія побудують міст через Керченську протоку

ВідеоЗустріч Януковича з Мєдвєдєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: