Україна друга у Європі за смертністю від алкогольного психозу

Найбільше чоловіків, що надмірно вживають або зловживають алкоголем, належать до вікової групи 18-29 років, найбільше жінок — до групи 40-49 років.

Україна займає друге місце за рівнем смертності від зловживання алкоголем (включно з алкогольним психозом) у всьому Європейському регіоні ВООЗ та поступається першістю лише Естонії.

Згідно з даними Світового банку, 94% цих смертей можна було б уникнути завдяки відповідній профілактиці.

Крім того, 20% українців не відмовляють собі в надмірному вживанні або зловживанні алкоголем. Це явище більш поширене серед чоловіків (80%).

Надмірне вживання або зловживання алкоголем починається змолоду (28% у віковій групі 18-29 років) і збільшується з віком, досягаючи пікових значень у віковій групі 40-49 років (26,7%), після чого починає знижуватися (що може свідчити про високу смертність питущих).

Найбільше чоловіків, що надмірно вживають або зловживають алкоголем, належать до вікової групи 18-29 років (31,8%), найбільше жінок — до групи 40-49 років (35,8%).

Нагадаємо, основна причина смертності в Україні - серцево-судинні захворювання (ССЗ), які викликали 67% смертей у 2009 році.

Читайте також:

Російських алкоголіків лякають "Адською бєлочкою"

Українські діти найбільше в світі п’ють і курять

Алкоголізм косить успішних і заможних українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: