Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Савченко просить провести повторний тест на поліграфі

Ініціатива належить самій підозрюваній.

Адвокат Надії Савченко, підозрюваної в підготовці державного перевороту, Костянтин Глоба просить призначити повторну експертизу на поліграфі.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Савченко у Facebook.

Глоба розповідає, що спочатку під час експертизи було заявлено, що стан здоров'я підозрюваної не підходить для проведення тесту, результати, відповідно, теж не надали. Минулого тижня Савченко погодилася завершити голодування для проведення експертизи. 

"І найцікавіший момент: після цього СБУ робить гучну заяву про те, що все ж таки перший поліграф вдалося провести і експертиза дала результати. В заяві йдеться про те, що поліграф дав результати частково на запитання готування до злочину, а от на інші запитання Н.Савченко начебто почала протидіяти поліграфу", - пише адвокат.

Адвокат Надії Савченко Костянтин Глоба надав свої коментарі "Про поліграф і справу #Савченко в тезах": "1. Спочатку під...

Опубліковано Надія Савченко 5 червня 2018 р.

Він додає, що запитання, на які підозрювана начебто не хотіла відповідати, були підготовлені нею самою.

"Логічним постає запитання, навіщо Н. Савченко виносити на експертизу низку запитань і в результаті протидіяти експертизі саме на ці запитання? Для того, щоб розставити всі крапки над "і" звертаюся з клопотаннями про проведення поліграфу за ініціативою Н. Савченко", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо,  23 березня Шевченківський районний суд Києва обрав для Савченко запобіжний захід у вигляді двох місяців під арештом, а нардеп оголосила голодування. 29 березня Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Шевченківського райсуду щодо тримання під вартою народного депутата Надії Савченко.

10 квітня співробітники СБУ обшукали квартиру Савченко.  17 квітня вона дала свідчення на поліграфі.   

ВідеоДані поліграфа підтвердили, що Савченко готувала теракти у Верховній Раді

Надія Савченко справді планувала влаштувати теракти у Верховній Раді, захопити владу і вбити Порошенка, Парубія та Гройсмана. СБУ на своєму сайті оприлюднила дані судової психологічної експертизи з використанням поліграфа, яку колишня депутатка проходила 13 квітня. Згідно з результатами дослідження, Савченко обговорювала плани та особисто брала участь у підготовці насильницького повалення конституційного ладу країни шляхом збройного захоплення влади. 

Дані поліграфа підтвердили, що Савченко готувала теракти у Верховній Раді

У понеділок, 4 червня, СБУ оприлюднило результати експертизи, які свідчать, що Савченко дійсно брала участь у підготовці перевороту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції