Савченко завершила експертизу на "детекторі брехні"

Дата публікації
Перегляди
7321
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Савченко завершила експертизу на "детекторі брехні"

Фото: УНІАН

Це вже третій візит Савченко до поліграфологів.

Правоохоронці завершили допит депутата Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці теракту у Києві, за допомогою поліграфа.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Експерти поки не дали остаточних висновків з цього питання, і остаточно експертизу, якщо можна так сказати, не закрили", - сказав адвокат Савченко Олег Соловей. 

Експерти з допитів на поліграфі мають озвучити протягом двох днів результати розмови або заявити, що необхідна повторна експертиза. 

Також адвокат зазначив, що правоохоронці не ставили Савченко питань, підготовлених стороною захисту. Причину теж не пояснили. 

"Я і Надія Вікторівна заявили про своє обурення з цього приводу. Експерти сказали, що якщо процедура закінчиться, то вони обов'язково ці питання поставлять. На сьогоднішній день вони навіть не використовували ті питання, які були підготовлені обвинуваченням", - сказав Соловей.

Експертиза відбувалася за присутності адвоката, проте зранку Соловей дещо запізнився, бо виникли недорозуміння щодо місця проведення процедури. Опитування, однак, проводили досить ретельно. 

Савченко ж протягом процедури лишалася цілком спокійною, незважаючи на спроби поліграфологів змінити певним чином її настрій. 

Нагадаємо, це третій візит Надії до поліграфологів. Першого разу фахівці засвідчили її фізичний та психологічний стан, проте давати свідчення одразу Надія відмовилась. Другого разу тестування було проведене, але кілька годин допиту результату не дали. Завадив фізичний стан Савченко, яка через голодування має постійну тахікардію та інші відхилення здоров'я. Тоді депутатка погодилась поїсти заради коректного тестування на поліграфі.

22 березня Верховна Рада зняла із Савченко недоторканність і схвалила притягнення до кримінальної відповідальності й арешт.

Савченко звинувачують у підготовці масштабного теракту проти керівництва країни з метою державного перевороту. Голосувати проти Савченко депутатів переконало 30-хвилинне відео. На ньому вона разом зі своїм спільником Володимиром Рубаном у деталях планують терористичну атаку із тисячами жертв у Києві.

23 березня Шевченківський районний суд Києва обрав для Савченко запобіжний захід у вигляді двох місяців за ґратами, а нардеп оголосила голодування. А 29 березня Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Шевченківського райсуду щодо тримання під вартою народного депутата Надії Савченко.

10 квітня співробітники СБУ обшукали квартиру Савченко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7321
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація