Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допит Савченко на поліграфі не дав результатів через голодування

Фізичний стан депутатки не дає зафіксувати коректні результати.

Надію Савченко допитали на поліграфі, проте безрезультатно. За словами її сестри Віри, детектор брехні не може зафіксувати коректні результати у людини, яка голодує понад двадцять днів, йдеться у ТСН.16:45.

У Надії Савченко зараз постійна тахікардія і підвищена температура, скаржиться Віра. Тому експерти, які допитували обвинувачену, не можуть оцінити правдивість відповідей.

"Некоректні абсолютно покази, тому що не можна в такому стані проходити. Поки що взята пауза і адвокати розуміють, що юридично на справу цей поліграф навряд чи вплине", - прокоментувала Віра Савченко.

ВідеоНадію Савченко допитали на поліграфі

За словами її сестри Віри, детектор брехні не зміг зафіксувати коректні результати у людини, яка голодує понад двадцять днів. Віра розповідає, що у Надії Савченко зараз постійна тахікардія і підвищена температура. Тому експерти, які допитували обвинувачену, не можуть оцінити правдивість відповідей.

Надію Савченко допитали на поліграфі

Сам допит тривав близько п'яти годин у слідчому ізоляторі СБУ без участі адвокатів. Заарештована вимагала максимальної публічності процесу, проте журналістів на допит не пустили.

Минулого тижня  із Надією Савченко вже зустрічалися експерти, аби за допомогою детектора перевірити: чи справді вона разом із поплічниками планувала підірвати Верховну Раду, чи лише грала на камеру. Перший етап Савченко тоді пройшла успішно - психологічний та фізичний стан підозрюваної експертів задовольнив. 

ВідеоТСН перевірила поліграф на правдивість

Підозрювану у підготовці теракту в урядовому кварталі Надію Савченко звозили до судових експертів, щоб за допомогою електроніки перевірити, чи справді вона разом із поплічниками планувала підірвати Верховну Раду. Та Савченко відмовилася від цієї процедури. ТСН вирішила провести свій експеримент з детектором правди. І дізналась, що поліграф не завжди є показником правди.

ТСН перевірила поліграф на правдивість

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції