Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліграф підтвердив обвинувачення СБУ: Савченко готувала державний переворот

Вона також хотіла вчинити замах на перших осіб держави.

Перевірка на поліграфі підозрюваної у підготовці теракту у Києві Надії Савченко підтвердила обвинувачення правоохоронців щодо планування державного перевороту і вбивства перших осіб держави.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"За результатами проведеного дослідження комісією експертів надано категоричні висновки про наявність у Савченко Н.В. позитивних психофізіологічних реакцій, які свідчать, зокрема, про те, що Савченко Н.В. обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу, брала участь у незаконних діях з поваленням конституційного ладу та особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу. Савченко Н.В. також обговорювала плани збройного захоплення влади та брала участь у підготовці збройного захоплення влади, для чого з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади підшукувала та перевозила зброю", - йдеться у повідомленні.

Також підтвердилося, що Савченко обговорювала свої плани з терористами на Донбасі, зокрема з ватажком бойовиків "ДНР" Олександром Захарченком. Також вона планувала вчинити замахи з метою вбивства перших осіб держави.

Однак зазначається, що усі запитання під час допиту на поліграфі поставити на вдалося, адже Савченко свідомо протидіяла проведенню судової психологічної експертизи. Опитування з поліграфом було припинене.

Нагадаємо,  23 березня Шевченківський районний суд Києва обрав для Савченко запобіжний захід у вигляді двох місяців під арештом, а нардеп оголосила голодування. 29 березня Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Шевченківського райсуду щодо тримання під вартою народного депутата Надії Савченко.

10 квітня співробітники СБУ обшукали квартиру Савченко.  17 квітня вона дала свідчення на поліграфі.   

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції