Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1 медіа" розпочинає освітню частину пітчингу The Next Big Thing. Generation

Серія безкоштовних лекцій від ключових експертів ринку – невід’ємна частина кожного пітчингу ідей від "1+1 медіа".

У четвер, 7 червня, стартує перший майстер-клас із освітньої частини The Next Big Thing. Generation. Серія безкоштовних лекцій від ключових експертів ринку – невід’ємна частину кожного пітчингу ідей від "1+1 медіа". Усі вони відбуватимуться у першій половині літа протягом етапу прийому робіт на конкурс, основне завдання – розказати про тренди, навчити новому та наштовхнути на особливі ідеї для подавання заявок.

Розпочне освітню частину Олександр Козаченко, керівник управління зовнішньої дистрибуції відеоконтенту "1+1 медіа". Темою першого заходу буде "Відеоконтент для YouTube та Instagram. Аудиторія. Монетизація". Щоденний перегляд YouTube та Instagram вже є звичкою більшості українців. Бути завжди на зв'язку із контентом – ось реалії сьогодення. Олександр розповість, який контент найкраще сприймається споживачем, як його монетизувати та потрапити в саме серце цільової аудиторії. Участь за попередньою реєстрацією - за посиланням. Подія відбудеться 7 червня о 19:00 за адресою провулок Ярославський, 1/3, HUB 4.0.

Олександр Козаченко

Наступний майстер-клас відбудеться 15 червня, його спікер – Ольга Слісаренко, головний продюсер розважальних програм каналу "1+1". Всього заплановано п’ять майстер-класів. За оновленнями та анонсами стежте в офіційній групі The Next Big Thing. Generation у Facebook та Instagram. Усі заходи безкоштовні.

Нагадаємо, приймання робіт на The Next Big Thing. Generation розпочалося 29 травня. Заявки подаються у двох номінаціях: X-серіали та Z-веб-формати, до останньої приймаються ідеї YouTube-каналів та серіалів для Instagram, тривалістю рівно одна хвилина. Приймання триватиме до 23 липня включно. Роботи на конкурс можна подавати на сайті проекту https://media.1plus1.ua/pitching/.

Залиште свій коментар

Вибір редакції