Адвокати Тимошенко не квапляться подавати апеляцію

Адвокати Тимошенко не квапляться подавати апеляцію

Юрій Сухов. Ілюстрація

Адвокати екс-прем'єр-міністра України, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко мають намір подавати апеляцію на наступному тижні, заявив адвокат Тимошенко Юрій Сухов.

Адвокати Юлії Тимошенко подадуть апеляцію на рішення Печерського суду на наступному тижні, повідомив адвокат екс-прем'єра Юрій Сухов.

"Ми будемо подавати апеляцію незалежно від того, чи буде декриміналізація статті (за якою судять Тимошенко). Ми будемо прагнути подати позов до Європейського суду. Я думаю, апеляцію ми подамо на наступному тижні", - сказав він.

Сухов додав, що на його думку, апеляційний суд не змінить рішення Печерського райсуду Києва. Адвокати мають намір підняти питання про зміну запобіжного заходу, і щоб розгляд цього питання в апеляційному суді проходило у присутності Тимошенко.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Апеляція може бути подана адвокатами Тимошенко протягом 15 днів з моменту винесення вироку суду. А тим часом екс-прем'єрка перебуватиме у Лук'янівському СІЗО.

Читайте також:

Євросоюз "глибоко розчарований" вироком Тимошенко

Для Литвина вирок Тимошенко став "неочікуваною очікуваністю"

Протестувальники спокійно відпустили автозак Тимошенко

Депутати-прихильники Тимошенко проривають кордон міліції біля будівлі суду

Суд визнав Тимошенко винною

Адвокати Тимошенко понурили голови: вирок був прогнозований

Адвокати Тимошенко понурили голови: вирок був прогнозований

Повʼязані теми:

Наступна публікація