Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля Черкас матір підкинула до лікарні новонароджене немовля

Поліція запевняє, що вже вийшла на слід жінки.

У селі Червона Слобода на Черкащиі до лікарні підкинули щойно народженого хлопчика. Мати лишила сина, загорнутого в ковдру, в коридорі та приклала до дитини записку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Славним малюком" називає немовлятко колектив Черкаської обласної дитячої лікарні. На радість медикам, малюк у гарному настрої, багато спить і має хороший апетит. Туди дитину привезли з Червоної Слободи, де все й трапилося. Молодша медична сестра згадує, що прийшла на нічну зміну, зайшла через службовий вхід до лабораторії, і коридор у цей час був порожній. Коли ж на дві хвилини відійшла до банкомата – то почула дитину. "Почула звук, наче собачка шкрябеться маленька, побачила малюка. Напісано було: народила 28.03, прошу мене не шукати – немає, де жити і чим годувати", - розповіла Ірина Назаренко.

ВідеоНа Черкащині до лікарні підкинули новонародженого хлопчика

У селі Червона Слобода мати лишила сина в коридорі лікарні, загорнутого в ковдру, і приклала записку. Там його і помітив медперсонал. Правоохоронці намагалися знайти, хто приніс малюка, проте – марно.

На Черкащині до лікарні підкинули новонародженого хлопчика

Знахідка добряче вразила медсестру. "Шок. Ну, як сказати. Тоді тиск до ранку собі міряла", - зізналася вона. "Дитинка була дещо переохолоджена, вона тут була на підігріві", - пояснила заступник головного лікаря в районній лікарні Тетяна Шутяєва. Добу хлопчик пробув у Червоній Слободі, по тому його перевели вже до Черкас. У поліції перевірили територію зі службовими собаками та дійшли висновку, що матір привезли до лікарні машино. Її обіцяють швидко знайти та покарати – санкція статті передбачає обмеження волі до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

Тим часом уже з’явилися ті, хто хоче всиновити хлоп’я, але й у лікарні маленького знайду вже полюбили і жартома назвали між собою Миколою Миколайовичем – на честь головного лікаря. І навіть дали прізвище – Невідомий. 

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Залиште свій коментар

Вибір редакції