"Доктор смерть" дав перше інтерв'ю з лави підсудних

Чоловік повністю заперечив свою лікарську практику, а судять його не за вбивства, а за шахрайство.

У Житомирі судять чоловіка, який, за даними слідства, займався шахрайством протягом десяти років. Під впливом важких психотропних речовин пацієнти переписували на нього своє майно та вмирали в муках, проте довести провину псевдолікаря в убивствах правоохоронцям не вдалося, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Галини Ускової померли дві сестри. Вона впевнена, що причиною тому – "доктор смерть" Ігор Лисюк. "Лікував більше півроку. Уколи щодня", - каже жінка. Вже після смерті старшої сестри з'ясувалося, що вона подарувала Лисюку свою квартиру. Той націлився і на квартиру іншої сестри.

ВідеоЛікар-смерть: у Житомирі судять чоловіка, який за даними слідства 10 років займався шахрайством

Одна з жертв афериста розповіла, що той лікував її від інсульту, а сина – від ниркової недостатньості. Коштувало це родині в 40 тисяч доларів. Затримали Лисюка в жовтні 2013 року неподалік дачі, яка колись належала одній із його пацієнток. Правоохоронці знайшли документи на нерухомість, зброю та медикаменти. Міліція тоді розповідала, що затриманий представлявся лікарем, ставив пацієнтам страшні діагнози і накачував людей важкими психотропами. Замість одужання жертви в предсмертному маренні переписували на нього своє майно. Однак довести це слідству не вдалося. "Медикаменти, які він давав вживати потерпілим, вони не знайдені. Він їх усі переховував або забирав із собою", - пояснив прокурор Валерій Сагадін.

Після затримання псевдолікаря з'ясувалося, що він причетний до розбійного нападу з пограбуванням. Лисюку дали 14 років, його коханці за допомогу – 7. Поки триває слідство в справі про шахрайство, він сидить у СІЗО. Сам обвинувачуваний, який вперше вирішив відповісти на запитання преси, свою причетність до отруєння людей психотропами - заперечує. "Я нікого не лікував, і мені самому дуже цікаво, звідки і від кого це все пішло і на яких підставах. Цього не було. Це все домисли і вигадки, видавання бажаного за дійсне зацікавленими особами", - твердить сам Лисюк.

Судове засідання тривало півгодини. На нього не з'явилися свідки, тому розгляд справи знову перенесли. Потерпілі кажуть, що вони не можуть довести, що "доктор смерть" убивав їхніх рідних. А що довше він сидить у СІЗО, то раніше за законом Савченко вийде на волю. Тому побоюються, що вже невдовзі він візьметься за старе.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Наступна публікація