ГПУ оприлюднила відео зізнання посередника у передачі хабара Гречківському

Чоловік заявив про намір укласти угоду про співпрацю зі слідством.

Генеральна прокуратура України оприлюднила відео пояснень чоловіка, якого називає посередником у передачі хабара члену Вищої ради юстиції України Павлу Гречківському.

Посередник розповів, що один із підприємців попросив його посприяти у позитивному вирішенні господарських спорів у Господарському суді Києва та апеляційному суді. За словами чоловіка, він у свою чергу звернувся до Гречківського і той запросив за свої послуги 500 тисяч доларів. Пізніше посередник передав ці гроші члену ВРЮ.

Чоловік на відео сказав, що дає покази добровільно і заявив про намір укласти угоду про співпрацю зі слідством.

Нагадаємо, що 21 вересня, одного з членів Вищої Ради юстиції Павла Гречківського викрили на вимаганні хабара на суму у 500 тисяч доларів. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко. Чиновник запросив кругленьку суму за незаконний вплив на судове рішення.   Згодом Генеральна прокуратура України вручила підозру Гречківському.

22 вересня, Вища рада юстиції відмовилася відсторонити від посади свого члена Павла Гречківського, якого ГПУ викрила на вимаганні хабара у півмільйона гривень. Комісія оголосила відповідне рішення та вирішила звернутися до ГПУ із проханням надати докази, які свідчать про порушення присяги Гречківським. 

Натомість кореспондент "Радіо Свобода" Михайло Штекель додав, що Гречківський піде у відпустку. Згодом Генеральна прокуратура України вручила підозру Гречківському.

Суд обрав Гречківському запобіжний захід у вигляді застави в сумі понад 3,8 мільйона гривень.

ВідеоВища рада юстиції не захотіла відстороняти від посади одного зі своїх членів через підозру у хабарі

Залиште свій коментар

Наступна публікація