Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під гіпнозом "Доктора Пі" діти їли цибулю, наче яблука

Нічого кримінального керівництво закладу в дозволі на сеанс не побачило.

"Доктор Пі" повернувся і показав свої здібності в дитячому таборі біля Києва. Там Андрій Слюсарчук вводив у гіпноз тварин і навіть людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Діти із захватом спостерігали за силою гіпнозу. Слюсарчук знерухомив кролика, якого потім залишив у таборі. А от із щуром фокус не вийшов. "Клав на спину, закривав їм очі, а вони рухалися теж, їм не вдалося, не піддалися", - розповіли очевидці.

Найбільше малечі запам'яталось, як у гіпноз вводили людей. Спочатку чоловіка. "Голова боліла, правда, після цього гіпнозу потім. А так наче тіло напружилось трохи", - розповів він.

Відео "Доктор Пі" вразив відпочивальників дитячого табору своїми здібностями

Свої здібності "Доктор Пі" продемонстрував і на Максимі. Хлопець їв цибулю, а на смак йому здалося, що це було яблуко. "Як мене загіпнотизували, я думав, що то яблуко. Ну, їв, воно не пекло, а потім, як мене розгіпнотизували, зразу воно почало пекти", - розповів хлопець.

Керівник табору запевняє, що увесь процес контролював особисто. На шоу присутні були і батьки дітей. "Дітей він гіпнотизував, лише батьки яких було тут присутні, зі згоди їхньої. Тварин – ну, це його справа. На дітях він нічого не показував – лише на дорослих. У чому там кого звинувачують – ну, доведіть. Якби ця людина робила щось, що виходило б за межі дозволеного, безумовно, йому б ніхто не дозволив", - заявив керівник.

Сам Андрій зустрітися категорично відмовився, але телефоном дещо уточнив. "Що мене до дітей допустили – ну, добре, я дітей не їм. ЗМІ та суспільство взагалі з моєю свободою чекають цікаві події. Мабуть, перше, я все-таки зіграю в шахи ще раз, і так, що про це заговорить увесь світ", - заявив Слюсарчук.

Про нього заговорили ще 2006 року, коли чоловік встановив рекорд із запам'ятовування 30 мільйонів чисел після коми числа Пі. А ще йому вдалось обіграти шахову комп'ютерну програму "Рибка". Щоправда, ЗМІ писали, що всі ці рекорди – шахрайство. Згодом у 2011 р. "Доктора Пі" звинуватили в незаконній лікарській практиці та визнали винним. Вирок – 8 років за ґратами. 24 липня цього року Слюсарчук вийшов на свободу внаслідок дії "закону Савченко". Але він досі залишається в статусі підозрюваного і має приходити на засідання апеляційного суду. Проте представники потерпілих у справі Слюсарчука кажуть, що той уже двічі не з'явився.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції