Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман зустрінеться із Ахметовим через "олігархічну проблему"

Приводом для зустрічі глави уряду із Ахметовим стала проблема блокування суден у зоні Одеської митниці

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман планує зустрітися із українським олігархом Рінатом Ахметовим. Про це очільник уряду заявив під час спілкування із главою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі. Відео розмови оприлюднив сам Саакашвілі на своєму каналі на YouTube.

Зокрема, глава Одещини розповів Гройсману про "маленьку проблему з великим олігархом". Так, на Одеській митниці  стоять два завантажених товарами на експорт судна, які заблоковані у зв'язку із позовом приватної компанії, яка належить Ахметову.

"Є Ахметов, який вирішив, що він стоїть над Кабміном, над регуляціями. Він може просто спокійно купити суддю і потім спокійно через якісь механізми зупинити кілька великих компаній, які просто експортують це в Одесі", - сказав Саакашвілі.

Зважаючи на це, очільник уряду пообіцяв звернутися до судових органів.

"Я ще не зустрічався з Рінатом Леонідовичем. Буде привід зустрітися", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, прем'єру Володимиру Гройсману під час візиту до Одеси довелося мирити керівника Фіскальної служби Романа Насирова та очільницю одеської митниці Юлію Марушевську. Конфлікт між ними виник іще в квітні під час наради, коли ставлениця одеського губернатора Михеїла Саакашвілі звинуватила свого безпосереднього керівника в блокуванні її ініціатив із призначення людей на митницю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції