Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман помирив керівника ДФС і креатуру Саакашвілі на митниці

Позиція прем'єра знайшла розуміння в керівника Одеської ОДА.

Прем'єру Володимиру Гройсману під час візиту до Одеси довелося мирити керівника Фіскальної служби Романа Насирова та очільницю одеської митниці Юлію Марушевську. Конфлікт між ними виник іще в квітні під час наради, коли ставлениця одеського губернатора Михеїла Саакашвілі звинуватила свого безпосереднього керівника в блокуванні її ініціатив із призначення людей на митницю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після цього Марушевська отримала одразу три догани. І от сьогодні під час візиту до Одеси прем'єр-міністр особисто помирив двох чиновників. А керівник Фіскальної служби пообіцяв зняти догани зі своєї підлеглої.

Натомість, очільник області Михеїл Саакашвілі емоційно відреагував на цей діалог і запропонував, щоби керівника Фіскальної служби посадили у в'язницю.

"Я вважаю, що ми сюди приїхали прийняти конкретні рішення, котрі дадуть вам можливість працювати. Що було вчора - мене мало цікавить. Мені головне, що сьогодні і що буде завтра. Роман Михайлович сказав, що він підтримує. Ми зараз те саме робимо по закарпатській митниці, по львівській. Залишилося два місяці і тиждень до наведення порядку по всій території України. І тоді я буду оцінювати дії керівника ДФС", - пояснив Гройсман.

У березні цього року Марушевська похвалилася викриттям корупційної схеми в порту Одеси. За її словами, компанія "Євротермінал" монополізувала в'їзд на цю територію.

Відео Під час візиту до Одеси, Гройсману довелося мирити Романа Насірова та Юлію Марушевську

Залиште свій коментар

Вибір редакції