Марушевська похвалилась викриттям корупційної схеми в Одеському порту

Дата публікації
Перегляди
618
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Марушевська похвалилась викриттям корупційної схеми в Одеському порту

Фото: public.od.ua

За словами глави Одеської митниці, вона вже передала зібрані матеріали до НАБУ.

Глава Одеської митниці, заступниця глави Одеської ОДА Юлія Марушевська передала справу щодо можливої корупційної схеми в Одеському порту до НАБУ.

Про це йдеться у повідомленні Марушевської на її сторінці у "Фейсбук".

За її словами, компанія "Євротермінал" монополізувала в'їзд до Одеського порту.

"За допомогою міської ради розставили дорожні знаки так, щоб усі вантажівки проїжджали через територію "Євротерміналу", а сама компанія за проїзд збирає по 20 доларів. В'їхати на територію порту інакше без порушення правил - неможливо", - зазначила вона.

За її словами, компанія "Євротермінал", яка раніше заробляла на послугах, пов'язаних з митним оглядом, немає статусу портового оператора.

"Можливо, для сприяння заробітків приватної компанії керівництво АМПУ запропонувало приєднати "Євротермінал" до території порту, щоб компанія отримала статус портового оператора. Про це бажання відкрито заявляє і сама компанія", - додала глава митниці.

 

Справу щодо можливої корупційної схеми, в якій замішана компанія "Євротермінал" в Одеському порту, передала до НАБУ. Хто...

Опубликовано Yulia Marushevska 12 марта 2016 г.

"Ми не будемо давати свою згоду на включення "Євротерміналу" в територію порту. Не будемо брати участь у схемах, за якими надаватиметься перевага якимсь компаніям над іншими операторами. Усі власники вантажу, експедитори повинні мати доступ до порту і не бути заручниками окремих корупціонерів", - наголосила Марушевська.

Нагадаємо, 26-річна Юлія Марушевська обіймає посаду заступника голови Одеської обласної державної адміністрації з 9 вересня 2015 року, а з 16 жовтня змогли - керівника Одеської митниці.

Одеський порт, як і Одеська митниця, відомі гучними скандалами в зв'язку з різними корупційними схемами і корупцією його співробітників.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
618
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація