Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канал 1+1 відкрив двері для глухих дітей

Гостей радо зустріли ведучі ТСН.

Вихованці навчально-реабілітаційного центру для дітей з розладами слуху прийшли на телеканал 1+1 з екскурсією. Діти вразили журналістів своєю сміливістю, розумом та безпосередністю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У холі гостей зустріла Алла Мазур і одразу провела дітей у студію. Першим проханням дітей було познайомити їх із журналістами, які висвітлюють війну та щодня спілкуються з бійцями на передовій. Потім гості почали цікавитися, ким би вони могли працювати на телебаченні. Мазур підказує: не проблемою стати освітлювачем, дизайнером, інженером, декоратором чи художником. Діти від цього у захваті.

Відео Діти з розладами слуху прийшли на 1+1 з екскурсією

Веселі, активні та емоційні – по них не помітно, що вони живуть у повній тиші. Вони не чують, але відчувають вібрації, пояснює їхня вчителька української жестової мови та перекладач ТСН Тетяна Радченко. Отже, можуть розуміти звуки та музику. Між собою вони спілкуються мовою жестів і дуже радіють, коли її вчать інші.

Це був не перший проект 1+1 для людей із вадами слуху. Так, 25 вересня, у Міжнародний день глухих, телеведуча програми ТСН.Тиждень Алла Мазур звернулася до глядачів мовою жестівНагадаємо також, що від 25 липня всі вечірні випуски ТСН о 19:30 на сайті ТСН.ua можна дивитися із сурдоперекладом.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар

Вибір редакції