Канал 1+1 відкрив двері для глухих дітей

Гостей радо зустріли ведучі ТСН.

Вихованці навчально-реабілітаційного центру для дітей з розладами слуху прийшли на телеканал 1+1 з екскурсією. Діти вразили журналістів своєю сміливістю, розумом та безпосередністю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У холі гостей зустріла Алла Мазур і одразу провела дітей у студію. Першим проханням дітей було познайомити їх із журналістами, які висвітлюють війну та щодня спілкуються з бійцями на передовій. Потім гості почали цікавитися, ким би вони могли працювати на телебаченні. Мазур підказує: не проблемою стати освітлювачем, дизайнером, інженером, декоратором чи художником. Діти від цього у захваті.

Діти з розладами слуху прийшли на 1+1 з екскурсією

Вихованці навчально-реабілітаційного центру оглядали телевізійну студію та випробовували себе у ролі ведучих. Постійно запитували, ким би вони тут могли працювати і зазирали туди, куди звичайні екскурсії не водять. Це – місце, де працюють перекладачі ТСН жестовою мовою. Діти лишилися у захваті.

Веселі, активні та емоційні – по них не помітно, що вони живуть у повній тиші. Вони не чують, але відчувають вібрації, пояснює їхня вчителька української жестової мови та перекладач ТСН Тетяна Радченко. Отже, можуть розуміти звуки та музику. Між собою вони спілкуються мовою жестів і дуже радіють, коли її вчать інші.

Це був не перший проект 1+1 для людей із вадами слуху. Так, 25 вересня, у Міжнародний день глухих, телеведуча програми ТСН.Тиждень Алла Мазур звернулася до глядачів мовою жестівНагадаємо також, що від 25 липня всі вечірні випуски ТСН о 19:30 на сайті ТСН.ua можна дивитися із сурдоперекладом.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: