Миколаївських садистів підозрюють у серійних убивствах

Дата публікації
Перегляди
6192
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Миколаївських садистів підозрюють у серійних убивствах

Оксана Макар може бути не першою жертвою садиста / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

Резонансний злочин із 18-річною Оксаною Макар може виявитися не єдиним у жахливому переліку вчинків учасників "банди мажорів".

Головний фігурант справи про зґвалтування та замах на вбивство миколаївської дівчини Євген Краснощок, відозапис свідчень якого було оприлюднено раніше, підозрюється в іще одному жорстокому вбивстві. Про це пише "Комсомольська правда в Україні".

Запис зізнання ініціатора придушення та підпалення жертви привів фахівців до несподіваних висновків.

"Це відео дуже ілюстративне", - вважає психолог Андрій Журавльов.

"Зазвичай, коли людина вчинила злочин, а тим більше вбивство, скоєне тисне на неї, на допитах її тягне покаятися. Можете подивитися записи інших допитів, де у злочинців трясуться руки, тремтить голос, вони намагаються вибачитися. А тут – ноль емоцій. Тільки в самому кінці, коли він дізнався, що дівчинка залишилася жива", - поділився спостереженнями фахівець.

На його думку, таке самовладнання злочинця має свої пояснення. "Так себе поводять, коли за плечима є ще щось – вбивство, наприклад, і не хочуть про це розповідати. Або коли свідчення дає пропалений кілер-професіонал, для якого життя людини нічого не варте. Моя думка – з цією людиною непогано було б ще попрацювати слідчим", - порадив Журавльов.

Із такою думкою згодні в карному розшуку сусідньої з Миколаївською Одеської області. В Одесі, де й прописаний Краснощок, 19 жовтня 2010 року було знайдено обвуглене тіло дівчини, яку перед підпалом зґвалтували та задушили.

"Коли я почув про подію в Миколаєві, мене наче струмом ударило", - зізнався співрозмовник "Комсомолки" в Одеській обласній міліції.

"Розумію, що все може бути простим збігом, але аж надто багато спільного у цих двох випадків. Нашою професійною мовою такі збіги називають почерком. Тому, думаю, варто було б дізнатися, де цей Євген не те Олексійович, не то Олександрович був у середині жовтня того року. Чи не гостював він, бува, в Одесі", - зазначив слідчий.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6192
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація