Захарченко обіцяв, що катувати у міліції перестануть з осені

Дата публікації
Перегляди
2578
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захарченко обіцяв, що катувати у міліції перестануть з осені

Захарченко сподівається викорінити катування новим КПК / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Міністр внутрішніх справ вірить, що новий КПК зупинить катування в міліції.

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко прогнозує, що після прийняття проекту нового Кримінально-процесуального кодексу не буде випадків застосування катувань в органах міліції. Про це він сказав на прес-конференції.

"Із прийняттям Кримінально-процесуального кодексу багато проблем підуть у небуття. Тобто не буде можливості й необхідності проводити ці дії (здійснення катувань)", - сказав Захарченко.

Водночас він звернувся до особового складу органів міліції і заявив, що за кожен такий випадок, якщо він буде відомий керівництву МВС, тих людей, міліціонерів, які роблять це, притягатимуть до кримінальної відповідальності.

Він повідомив, що зараз здійснюється технічне оснащення ізоляторів тимчасового утримання в органах міліції, а також місць затримання.

З його слів, наразі встановлено в таких установах близько 4 тис. камер відеоспостереження.

Нагадаємо, 9 лютого за прийняття в першому читанні відповідного законопроекту №9700 проголосувало 253 депутати при 226 мінімально необхідних.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка прогнозує, що Рада прийме проект Кримінально-процесуального кодексу в другому читанні до кінця березня. Генпрокурор висловив сподівання, що новий КПК вступить в силу вже з першого жовтня.

Комісія зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права при президентові України вважає, що прийнятий Радою у першому читанні Кримінально-процесуальний кодекс потребує суттєвого доопрацювання.

Міністр внутрішніх справ вірить, що новий КПК зупинить катування в міліції

Міністр внутрішніх справ вірить, що новий КПК зупинить катування в міліції

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2578
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація