Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінфін попереджає про телефонних шахраїв

Злодії пропонують "компенсації" потерпілим від АТ "МММ".

Мінфін застерігає громадян від нового виду шахрайства, що шириться останнім часом, йдеться на офіційному сайті відомства.

Як зазначається, до Мінфіну все частіше стали надходити повідомлення про те, що від його імені невідомі телефонують громадянам та пропонують компенсації за минулу участь в оборудках АТ "МММ".

"Шахраї телефонують з Києва під різними іменами та говорять, що за рішенням суду Мінфін виплачує відповідну "компенсацію". Далі повідомляють, куди слід приїхати, щоб поновити квитанції, та який "податок" для цього необхідно сплатити", - йдеться у повідомленні.

У зв’язку з чим українців просять не довіряти таким людям та одразу повідомляти про такі факти до правоохороних органів.

"Оскільки відповідно до статті 152 ЦКУ акціонерне товариство самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями, а також враховуючи те, що держава не брала на себе зобов’язань щодо здійснення будь-яких виплат акціонерам АТ "МММ", інформація про здійснення зазначених виплат Мінфіном є неправдивою. У разі отримання відповідних дзвінків, радимо звертатися до правоохоронних органів", - додають у міністерстві.

Нагадаємо, тим часом новий механізм монетизації субсидій фактично заблокував розрахунки в усій Україні. Тому Мінрегіон вимагає від Мінфіну відкорегувати наказ про механізм розрахунків. 

ВідеоДвадцять п'ять тисяч гривень лише за одну ніч виманили телефонні шахраї у житомирян

Залиште свій коментар

Вибір редакції