Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олігарх Абрамович подав прохання на отримання посвідки на проживання у Швейцарії

Робить він це на підставі "суспільного інтересу".

Роман Абрамович подав прохання щодо посвідки на проживання в кантоні Вале у Швейцарії, пише швейцарська газета Sonntags Zeitung.

Як зазначається, вперше бізнесмен подав схоже прохання ще влітку 2016 року. Тоді він мав намір проживати в місті Вербье, однак приблизно через рік його було відкликано.

Проте вже у листопаді 2017 року Абрамович вирішив повернутися до цього питання та надіслав звернення до голови Федерального департаменту поліції Ніколетте делла Валле. Там йшлося про те, що він хотів би відновити клопотання щодо отримання посвідки. Яку, до слова, просить видати на підставі "суспільного інтересу".

Ще одне місцеве видання Le Matin Dimanche зазначає, що 2014 року за таких же умов посвідку в одному зі швейцарських кантонів отримав колишній глава "ЮКОСа" Михайло Ходорковський.

У кантоні Вале, де наразі збирається жити Абрамович, діє особливий податковий режим. Згідно з ним, усі власники посвідки на проживання сплачують податки виходячи з вартості їхніх витрат на життя, оренди, тощо, а не оцінки активів, власниками яких вони є.

Нагадаємо, не так давно Міністерство фінансів США представило Конгресу "кремлівську доповідь", до якої внесено 210 імен: 114 великих чиновників РФ і керівників держкомпаній, а також 96 олігархів, наближених до президента Путіна. Звісно, не обійшлося без Романа Абрамовича.

ВідеоВлада Нью-Йорка залишили Романа Абрамовича без житла його мрії

Залиште свій коментар

Вибір редакції