Мультимільйонер Ярославський розповів про стосунки з Ахметовим та Абрамовичем

Статки Ярославського оцінюють у 721 мільйон доларів.

Один із найбагатших людей України Олександр Ярославський із Харкова має 721 мільйон доларів статків. Гроші він заробив за принципом: купив дешево – продав дорого. Так продав частки в "Київстарі", "Надра-банку", черкаському аміачному заводі "Азот", Північному гірничо-збагачувальному і Миколаївському глиноземному заводах. Нині він – власник мережі торгівельних центрів "Караван", Міжнародного аеропорту "Харків", готелю "Харків Прем'єр Палац", регбійного клубу "Олімп", а цього року купив Харківський тракторний завод.

Про це йдеться в сюжеті Дар'ї Щасливої в програмі ТСН.Тиждень.

Свого часу Ярославський мав прекрасні стосунки з президентами Кучмою та Ющенком, проте за Януковича серйозно втратив, навіть був змушений продати футбольний клуб "Металіст".

"На мене чинили тиск: то стадіон не такий, то підтрибунні приміщення не такі. То те, що я там мільйони заробляю щомісяця. Я сказав: "Будь ласка, беріть ці мільйони і заробляйте самі й самі витрачайте на "Металіст", – говорить мультимільйонер.

Ярославський товаришує з українським мільярдером Рінатом Ахметовим. Щодо ситуації з продажем ФК "Металіст" представнику "сім'ї" Януковича Сергію Курченку навіть не говорив із Ахметовим.

"Я кажу сам собі й усім, що друг тим гарний, коли він другу своєму не спричиняє клопотів. Тому я не казав Ахметову", – пояснив Ярославський.

Також із Ахметовим він не говорив щодо війни на Донбасі.

"У мене не було з ним розмов щодо Донбасу. Ніяких. Напевно, він це підтвердить", – говорить Ярославський.

Мультимільйонер узагалі намагається ухилятися від усіх політичних запитань.

Ярославський часто буває в Лондоні на стадіоні, коли грає клуб "Челсі", що належить російському олігарху Роману Абрамовичу.

"Ну, я також його (Абрамовича) знаю близько 25 років. Ми дружимо", – пояснив Ярославський.

Щодо взаємодії Абрамовича з президентом Росії Володимиром Путіним Ярославський відповів, що нічого не знає і разом їх ніколи не бачив.

Із російським бізнесменом Олегом Дерипаскою, у якого купив Харківський тракторний завод, познайомився в 1991 році.

"Тоді всі займалися нафтою: і домогосподарки, і зубні техніки, і вчителі, і професори. Розвалився Радянський Союз і все це лежало на поверхні. І кожен кинувся ставати "рокфеллерами", – згадує Ярославський.

За Януковича Ярославський мав затяжний конфлікт з місцевою владою Харкова – мером Геннадієм Кернесом і тодішнім головою облдержадміністрації Михайлом Добкіним. Але сьогодні намагається знову знайти спільну мову з владою Харкова, щоб, можливо, повернути втрачене.

Повне інтерв'ю з Олександром Ярославським дивіться на відео.

ВідеоІнтимні зони: Ярославський розповів про відносини з впливовими росіянами та чому продав "Металіст"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: