Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ спростувало загрозливі кадрові проблеми в “ОХМАТДИТі”

Супрун запевнила, що лікарня надає весь комплекс медичної допомоги дітям.

Жодних змін або перерв у лікувальних процесах пацієнтів “ОХМАТДИТу” не відбувається, попри поширені в ЗМІ повідомлення щодо проблем медзакладу та звільнення звідти працівників. Про це повідомляють у прес-службі Міністерства охорони здоров’я України.

Інформацію про зрив лікування в “ОХМАТДИТі” названо "маніпуляціями" і "дезінформацією". "Усі відділення лікарні працюють у штатному режимі", - наголосили в міністерстві. Зокрема там запевнили, що відділення трансплантації кісткового мозку продовжує роботу в штатному режимі. "Обов’язки завідувача відділення виконує лікар-гематолог Олександр Лисиця, єдиний від України член Європейської асоціації лікарів-трансплантологів ЕВМТ. Всі лікувальні процеси у відділенні відбуваються без змін і перерв під його особистим контролем. У відділені ТКМ продовжують працювати 3 лікарі-гематологи та лікар-онколог, також 1 лікар перебуває у декретній відпустці. Шість медсестер з цього відділення, які раніше подавали заяви на звільнення, забрали їх та також продовжують роботу. Вакантними залишаються позиції медсестер та лікаря-трансфузіолога. Загалом у відділенні ТКМ, станом на 4 вересня, продовжують працювати 25 медпрацівників", - пояснили в МОЗ.

ВідеоМайже всі лікарі відділення трансплантації кісткового мозку "Охматдиту" вирішили звільнитись

Таким чином вони відреагували на звільнення завідуючої центру дитячої онкогематології Світлани Донської та керівника відділення Олега Рижака, яких звинувачують у корупції. Батьки дітей, які знаходяться у тяжкому стані після трансплантації у стаціонарі, переживають, що можуть взагалі залишитися без медичної допомоги.

Майже всі лікарі відділення трансплантації кісткового мозку "Охматдиту" вирішили звільнитись

Там також повідомили, що керівництво лікарні отримало вже більше десятка заявок на заміщення вакантних посад лікарів у відділенні, щодо цього проведено перші співбесіди з кандидатами. "У жовтні до “ОХМАТДИТу” приїдуть фахівці з Італії. Офіційно підтвердили готовність проводити дистанційні та виїзні консультації клініки Литви, США (Чікаго) та Канади. Також розробляється план стажування українських лікарів у найкращих клініках Європейського Союзу. Тож нові лікарі, які долучаться до команди відділення, навчатимуться в кращих іноземних фахівців", - розповіли в міністерстві.

Як зазначила на своїй сторінці у Facebook керівник МОЗу Уляна Супрун, "найбільша дитяча лікарня України зіштовхнулася з опором противників змін, які поширюють брехню навколо неї". Тоді як зміни покликані "поліпшити якість допомоги дітям та зробити корупцію неможливою". "Трансформація Охматдиту - це не просто зміна структури й штатні ротації, а процес, який має вивести лікарню на світовий рівень", - заявила вона.

Наприкінці серпня повідомлялося, що з відділення трансплантації кісткового мозку національної лікарні "ОХМАТДИТ" звільняються майже всі лікарі. Таким чином вони відреагували на звинувачення у корупції завідувачки центру дитячої онкогематології та керівника відділення. Батьки дітей, які у тяжкому стані після трансплантації перебувають у стаціонарі, переживають, що можуть взагалі залишитися без медичної допомоги.

Фотогалерея Телеведучі 1+1 медіа передали до лікарні "ОХМАТДИТ" обладнання для штучної вентиляції легень (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції