Махінації з ліками у "Охматдиті": справу підозрюваних передали до суду

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Махінації з ліками у "Охматдиті": справу підозрюваних передали до суду

УНІАН

Працівниць викрили у організації злочинної схеми з привласнення медикаментів.

У Києві за махінації з ліками перед судом постали завідувачка складом та медсестри дитячої лікарні "Охматдит".

Київська прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно працівниць лікарні "Охматдит", яких викрили у організації злочинної схеми з привласнення медикаментів.

За інформацією правоохоронних органів, завідувачка аптечним складом НДСЛ у період з 2012 до 2015 шляхом зловживання своїм службовим становищем року привласнила лікарські засоби під приводом видачі їх для відділення лікарні на загальну суму близько 3 млн грн.

Дії обвинуваченої кваліфіковані за ознаками кримінального правопорушення за статтею “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”.

"Трьох старших медичних сестер лікарні судитимуть за неналежне виконання своїх службових обов’язків, що спричинило втрату медичних препаратів, призначених для лікування хворих дітей, на загальну суму понад 3 млн. 500 тис. грн", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Також завершено розслідування стосовно ще чотирьох старших медичних сестер лікарні "Охматдит" за фактами вчинення аналогічних злочинів за статтею "Службова недбалість".  Зараз триває ознайомлення підозрюваних з матеріалами кримінальних проваджень, після чого обвинувальні акти також скерують до суду.

Раніше новий корпус в столичній лікарні "Охматдит" намагалися двічі затопити

Наступна публікація