У Грузію не пустили двох російських журналістів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони порушили закон Грузії про окуповані території.

Грузинська влада відмовила у в`їзді в країну журналісту російського державного агентства ТАСС Віктора Литовкіна.

Про це у вівторок, 4 вересня, повідомляє ТАСС.

За словами Литовкіна він прямував до Тбілісі для участі в Міжнародному південнокавказькому медіафорумі. Окрім нього до Грузії також не пустили керівника Міжнародної асоціації дослідження російського громадянства Геннадія Бордюгова і журналіста Олександра Токарєва.

"Однак нам видали папір грузинською мовою. За що не пустили в Грузію - незрозуміло. Було заявлено, що нам закритий в'їзд до Грузії, ставилися при цьому до нас нормально і ввічливо. Ми вже приземлилися в Москві", - повідомив Литовкін.

У МВС Грузії підтвердили факт відмови у в'їзді в країну Литовкіну, а також Токарєву і Бордюгову.

"Підтверджуємо інформацію, що, згідно із законодавством, кореспондент агентства ТАСС Віктор Литовкін не був допущений на територію Грузії", - заявили у відомстві.

В МВС Грузії пояснили, що рішення про заборону в’їзду прийнято на підставі закону про окуповані території. В'їзд в Абхазію і Південну Осетію можливий тільки з території Грузії. Особам, які порушили це положення, в'їзд до Грузії заборонений.

Нагадаємо, наприкінці серпня в аеропорту "Бориспіль" українські прикордонники не впустили до міста російського правозахисника, члена Ради руху за захист прав виборців "Голос" Романа Удота.

ВідеоРічниця нападу: вторгнення РФ у Грузію та Україну має подібний сценарій

Десять років тому тодішній президент Росії Дмитро Медведєв віддав наказ російській армії вдертися до Грузії й бомбити тамтешні населені пункти й житлові будинки. Грузія дала відсіч агресору. Відповідальність за початок конфлікту Росія негайно спробувала перекласти на Тбілісі. Тоді Путін був прем’єр-міністром і дав указівку президенту захищати мирне населення Осетії.

Річниця нападу: вторгнення РФ у Грузію та Україну має подібний сценарій

Залиште свій коментар

Вибір редакції