МЗС заявило рішучий протест через продовження арешту Сущенка

МЗС заявило рішучий протест через продовження арешту Сущенка

Роман Сущенко / Фото: Facebook/Марк Фейгін

Українського журналіста утримуватимуть за ґратами ще три місяці.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з рішенням Лефортівського районного суду Москви продовжити до 30 вересня термін тримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка. Про це йдеться у повідомленні МЗС.

"Безпідставне утримування Романа Сущенка під вартою в Російській Федерації за фіктивним обвинуваченням та політично вмотивований характер розгляду справи у суді переконливо свідчать про відсутність у цій країні системи правосуддя та забезпечення права на справедливий суд", - йдеться у заяві.

МЗС вимагає від Росії негайно звільнити незаконно утримуваного Сущенка та забезпечити його безперешкодне повернення в Україну. Також закликали долучитись до протесту та якнайшвидшого звільнення бранців міжнародну спільноту.

Нагадаємо, 30 вересня 2016 року, Романа Сущенка заарештували у Москві, куди він прибув із приватною поїздкою. 7 жовтня йому було висунуто звинувачення в "шпигунстві". ФСБ вважає українця співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. Російські силовики стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості, які є державною таємницею, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ". 

Повʼязані теми:

Наступна публікація