Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ повідомило про підозру екс-командувачу Нацгвардії

Підозру оголосили ще двом особам.

НАБУ повідомило екс-командувачу Національної гвардії Юрію Аллерову про підозру в заволодінні майном Нацгвардії.

Про це повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

Також про підозру повідомили гендиректору компанії-забудовника "Укрбуд" та оцінювачу.

Дії екс-командувача Нацгвардії та генерального директора компанії-забудовника кваліфікуються за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, оцінювача — ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України.

Слідство встановило, що у 2000-х роках Нацгвардія та компанія-забудовник уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали збудувати житловий комплекс із вбудованими паркінгами та нежитловими приміщеннями. В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія мала отримати у житловому комплексі 50 квартир та 30 паркомісць.

Проте згодом, у 2016-2017 рр., сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від цих квартир та паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, що та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва (біля станції метро "Бориспільська"). Вартість цих квартир, як встановила проведена у межах досудового розслідування експертиза, на 81 635 448 грн менша за ту, в яку оцінені квартири, що мала отримати Нацгвардія на старті домовленостей.

ВідеоНАБУ затримало колишнього керівника Нацгвардії

Його підозрюють у заволодінні майном. Іще на початку двохтисячних, Нацгвардія віддала частину земельної ділянки в елітному Печерському районі столиці під будівництво житлового комплексу. Забудовник мав віддати з півсотні готових квартир військовим. Однак, позаторік, під час завершення будівництва відбулася заміна. Замість квартир в центрі Києва – військовим дали майже таку ж кількість квартири на околиці столиці.  

НАБУ затримало колишнього керівника Нацгвардії

Залиште свій коментар

Вибір редакції